Czwartek 28.03.2024

81 – 473 Gdynia

przedszkole@p24.edu.gdynia.pl

liczba odwiedzin: 600525
INFORMACJE OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE NASZE ARTYKUŁY ELEKTRONICZNA EWIDENCJA OBECNOŚCI DOKUMENTY DO POBRANIA

22.01.2024r.

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS FERII ZIMOWYCH

Obraz zawierający rysowanie, ilustracja, szkic, Sztuka dziecięca

Opis wygenerowany automatycznie
Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

BEZPIECZENSTWO_PODCZAS_FERII_ZIMOWYCH.pdf

13.04.2023r.

SZANOWNI RODZICE

W przedszkolu  obowiązuje elektroniczna ewidencja pobytu dziecka.
 W celu ewidencji obecności i rozliczania czasu pobytu działa czytnik rejestrujący ,,wejście” i ,,wyjście” dziecka poprzez indywidualne karty zbliżeniowe z przypisanym imieniem i nazwiskiem dziecka - KARTA MIESZKAŃCA.  W związku z powyższym prosi się wszystkich rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola o wyrobienie KARTY MIESZKAŃCA  (jest bezpłatna) aby w momencie przyprowadzenia dziecka od 1 września była już aktywna.

JAK WYROBIĆ KARTĘ MIESZKAŃCA, szczegóły w pliku:

KARTA_MIESZKANCA_JAK_WYROBIC.PDF

03.01.2022r.

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0

Nasze Przedszkole uczestniczy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 uchwalonym przez Radę Ministrów na lata 2021-2025. Głównym celem programu jest poprawa stanu czytelnictwa w Polsce. Na realizację Programu otrzymaliśmy środki finansowe  z Ministerstwa Edukacji oraz z budżetu Miasta Gdyni.

W ramach dotacji wzbogaciliśmy bibliotekę przedszkolną o nowości czytelnicze dla dzieci: bajki terapeutyczne i logopedyczne, zbiory opowiadań i wierszy, pozycje edukacyjne, wydawnictwa albumowe. Zakupiliśmy również książki na nagrody dla przedszkolaków biorących udział w konkursach promujących czytelnictwo. Działania promujące czytelnictwo będą podejmowane w porozumieniu z Nauczycielami, Radą Rodziców od stycznia 2022 roku.

Podstawa prawna. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 10 września 2021 r. w sprawie szczegółowych warunków, form i trybu realizacji Priorytetu 3,, Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0na lata 2021-2025” (Dz.U.poz.1675).

• Przedszkole Nr 24 w Gdyni
    ul. Janusza Korczaka 22